Форум внутрішньо переміщених осіб «Разом до результату»

5 October, 15:09

Під час Форуму внутрішньо переміщених осіб «Разом до результату» будуть обговорені найболючіші проблеми, з якими стикаються особи, постраждалі від конфлікту, в тому числі і внутрішньо переміщені, а також приймаючі громади.

До участі у Форумі запрошуються внутрішньо переміщені особи, представники організацій ВПО та організацій, які опікуються правами ВПО, представники місцевого самоврядування приймаючих громад, а також народні депутати України, члени Уряду України.

Запрошені громадські організації проведуть ряд консультацій та майстер-класів з найактуальніших питань захисту і забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб.

Метою Форуму є напрацювання спільних рішень, які можуть бути втілені в законодавчих ініціативах, рішеннях Уряду, вплинуть на громадську думку.

Форум організований Український інститут з прав людини та експертами Української Гельсінської спілки з прав людини в рамках проекту Адвокації законодавчих ініціатив, спрямованих на захист прав внутрішньо переміщених осіб в Україні, за підтримки Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) UNCHR.

Для участі у Форумі внутрішньо переміщених осіб "Разом до результату" просимо до 15 жовтня перейти за посиланням https://goo.gl/forms/m5Q3eXKuFthI8TEo2

POLLS
Do transparently, in your opinion, the last local elections were held?
Yes
22% (16)
No
64% (47)
Just want to see vote results
14% (10)
Partners