українською in english

Координаційний офіс безпеки в Татарбунарському районі запропонував місцевій поліції розробку спільної програми

25 квiтня, 18:11

Впродовж другої половини квітня 2018 року керівник Координаційного офісу безпеки Леонід Семененко провів низкузустрічей із заступником начальника Татарбунарського відділення поліції Ігорем Бурлаку, на яких обговорено питання взаємодії з профілактики крадіжок особистого майна громадян та співпраці у сфері протидії насильству у молодіжному середовищі.

Основними узгодженими питаннями співпраці стали заходи з популяризації професії поліцейського, захисту від нападу на вулиці, інформування населення про захист свого майна від крадіжок.

Під час обговорення питання популяризації професії поліцейського, керівник Координаційного офісу безпеки Леонід Семененко запропонував керівнику відділення поліції підготувати спільну Програму під назвою «Юний поліцейський». Метою підготовки такої Програми є популяризація професії слідчого, експерта, дільничного офіцера поліції та  кінолога. При відпрацюванні питань, внесених до Програми, ми зможемо відібрати з числа учасників цього заходу тих, хто побажає у подальшому вступити до вищих навчальних закладів системи МВС та створити кадровий резерв для відділення, сказав заступник начальника відділення Ігор Бурлаку. 

На вулицях міста та населених пунктів району дедалі частіше трапляються хуліганські напади. Як зорієнтуватися в екстремальній ситуації і дати відсіч лиходіям, конкретної поради надати неможливо. Але є різні системи активної безпеки, які можливо застосовувати підготовленим громадянам. Так, серед них є система активної безпеки, призначена для вирішення завдань реального зіткнення з агресором, що посягає на ваше здоров'я, майно і навіть життя!

Деякі з них, розроблені  з урахуванням скаженого темпу життя сучасної людини і браку часу для підготовки. Враховуючи важливість цієї проблеми, домовилися звернутися до Татарбунарської ДЮСШ і використовуючи її потенціал, провести курси з підготовки жінок для відсічі нападникам. Спільно з представниками Офісу та поліцейськими, до кінця квітня буде проведено ряд інформаційних заходів направлених на ознайомлення громадян з правилами безпеки житла під час відпустки, визначення осіб, які будуть нести «сусідську варту» та порядку їх взаємодії з поліцейськими. Керівники відділення поліції зацікавлені у покращення взаємодії з громадськістю, бажають цього і  готові до більш плідної та тісної співпраці.

Окрім цього, було обговорено і питання підготовки членів громадських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону для несення спільної служби з охорони громадського порядку. Менше ніж через місяць, стартує літній оздоровчий сезон. На узбережжя Чорного моря може прибути велика кількість відпочивальників, а з ними і «джентльменів удачі». Основним завданням поліції у цей час, буде забезпечення безпеки громадян, їх життя, здоров’я та особистого майна. І допомога громадськості в цьому може відіграти важливу роль. Ігор Бурлаку зауважив, що на даний час вирішується питання взаємодії поліції, органів місцевого самоврядування та громадських формувань з охорони громадського порядку у місцях розміщення відпочивальників.

Ініціатива «Координаційний офіс безпеки як інструмент інституціоналізації безпечного середовища в громаді» впроваджується Татарбунарським Офісом Мережі правового розвитку Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» спільно з Татарбунарською районною та міською радою, Татарбунарською районною державною адміністрацією, за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
21% (11)
Нi
64% (34)
Я просто хочу побачити результат опитування
15% (8)
партнери