українською in english

Мер Одеси за два роки роботи виконав лише одну з 34 передвиборчих обіцянок, - Одеський КВУ

26 грудня, 14:16

Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України» 26 грудня презентувала результати моніторингу виконання передвиборної програми Одеського міського голови Геннадія Труханова за підсумками другого року перебування на посаді. Згідно з висновками організації, середня оцінка виконання передвиборної програми Одеського міського голови становить 1,7 бала з 5 можливих, тобто, передвиборна програма виконувалася неактивно і дії по її виконанню не привели до якісних змін.

За підсумками двох років роботи було виконано одну передвиборчу обіцянку: «Створення бізнес-інкубатора за принципом «коворкінгу» - безкоштовного майданчику для розміщення бізнес-офісів підприємців, допомога в реалізації успішних проектів на міському рівні».

Водночас не розпочато виконання п'яти з 34 обіцянок: «Залучення інвестора для модернізації та налагодження роботи Одеської ТЕЦ», «Оновлення міського парку збиральної техніки», «Розвиток існуючих міських програм промислового виробництва для створення нових робочих місць», «Програма «Чиста вода» в школах», «Відновлення підстанцій швидкої допомоги, щоб зменшити час прибуття машини на виклик до 5-10 хвилин».

Середня оцінка темпу виконання обіцянок незначно підвищилася лише в сферах житлово-комунального господарства та благоустрою (з 1,9 до 2 б.), транспортній галузі та дорожнього господарства (з 1,4 до 1,6 б.), реалізації принципів «Гарного управління» (з 1,3 до 1,8 б.). На колишньому рівні залишилися середні оцінки в сферах економічного розвитку громади (1,7 б.), екологічної безпеки (1,7 б.), забезпечення потреб освіти (1,3 б.).

За умови, що передвиборна програма Геннадія Труханова хоч і є слабкорозгорнутою, тобто не конкретизованою, виконання більшої її частини повністю перебуває в повноваженнях міського голови.

При цьому, за результатами другого року перебування на посаді, реалізація програми знаходиться практично на тому ж рівні, що і за результатами першого року. Велика частина програми реалізується в рамках реалізації раніше прийнятих програм і планових статей видатків міського бюджету. Ініціатива міського голови з реалізації будь-яких конкретних пунктів передвиборчої програми за результатами другого року не проглядається.

Крім того, не на користь міського голови в цьому році свідчить і заздалегідь не анонсований, а пізніше перенесений звіт мера.

Повний текст звіту

Також можна ознайомитись з:

Аналізом виконання передвиборної програми Ізмаїльського міського голови Андрія Абрамченко,

Аналізом виконання передвиборної програми Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак,

Аналізом виконання передвиборної програми Роздільнянського міського голови Валерія Шовкалюка

ВІДЕО

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
12% (3)
Нi
72% (18)
Я просто хочу побачити результат опитування
16% (4)
партнери