українською in english

Спеціалісти Координаційного офісу безпеки в Татарбунарах застерегли учнів від небезпечних пустощів

23 вересня, 18:01

Керівник Координаційного офісу безпеки в Татарбунарах Леонід Семененко, спільно з юристом Офісу Аліною Семененко та керівником Татарбунарського Бюро надання правової допомоги Катериною Стратюк 20 вересня 2017 року провели зустріч з учнями Струмківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які знаходилися у школі продовженого дня, що працює на базі БФ «Еммануїл» у селі Струмок Татарбунарського району.

Зустріч була присвячена темі диитячих пустощів та кримінальної відповідальності. В ній взяли участь 18 учнів молодших класів та представники педагогічного колективу.

З метою проведення загальних профілактичних заходів, направлених на недопущення фактів дитячих пустощів, які можуть призвести до причинення тілесних ушкоджень та знущання над однолітками, 20 вересня 2017 року представниками Офісу, Бюро з надання правової допомоги та Татарбунарського РЦ СССДМ проведено зустрічі з учнями молодшиих класів Струмківської загальноосвітньої школи.

Під час зустрічі юристи, використовуючи наявні факти, хотіли довести до свідомості дітей пагубність та безперспективність неравильного поводження та пустощів як під час знаходження в школі, так і поза нею. Використовуючи технічні засоби, правники намагалися у спілкуванні з дітьми визначитися з колом тих проблем, які спонукають їх до неправомірної поведінки та пустощів. Наприклад, лектори під час лекції, розповідали дітям про ті наслідки, до яких можуть призвести пустощі з сірниками біля оселі або ж у ній. Про те, що може статися у разі неправильної поведінки та штовханини під час перерви, коли однолітки штовхаючи одне одного, можуть заподіяти одному або декільком своїм товаришам шкоди здоров’ю. Діти йшли на контакт, вони висловлювали свої думки з того чи іншого приводу, давали свої оцінки та говорили про те, що іноді перш ніж щось робити, потрібно оцінити ситуацію.

Передивляючись відео з питань поведінки у школі та поза нею, діти прийшли висновку, що іноді допускають пустощі, які можуть спричинити шкоду здоров’ю своїх однолітків, а отже, потрібно робити усе, аби недопуститися помилки, яка може стати для когось фатальною. У доступній і цікавій формі, керівник Бюро правової допомоги Катерина Стратюк роз'яснила норми кримінального законодавства. Вона ознайомила учнів з відповідними статтями Кримінального кодексу України, які застосовуються при причиненні тілесних ушкоджень та знищенні чужого майна шляхом підпалу, відповіла на численні запитання які задавали діти.

На завершення зустрічі, керівник Офісу Леонід Семененко, звертаючись до дітей, попросив їх не пустувати та ні в якому разі не вживати недозволених прийомів під час ігор, які можуть призвести до тяжких наслідків для оточуючих. Він акцентував увагу дітей на тому, що своїми безвідповідальними діями вони можуть завдати шкоди собі та своїм рідним, перекреслити своє майбутнє, та попасти на «криву» стежину злочинного світу.

Ініціатива «Безпечна Татарбунарщина спільними зусиллями» впроваджується Татарбунарським Офісом Мережі правового розвитку Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» спільно з Татарбунарською районною та міською радою, Татарбунарською районною державною адміністрацією, за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
12% (3)
Нi
72% (18)
Я просто хочу побачити результат опитування
16% (4)
партнери