українською in english

У Татарбунарах узгоджені спільні дії громадськості та поліції

13 квiтня, 22:29

В кінці березня – на початку квітня 2018 року керівник Координаційного офісу безпеки Леонід Семененко провів низку зустрічей із заступником начальника Татарбунарського відділення поліції Ігорем Бурлаку, завдяки яким узгоджено спільні дії громадськості та поліції з розвитку безпечного середовища в місті Татарбунари та Татарбунарському районі. 

Зокрема, в ході робочої зустрічі 26 березня 2018 року, керівником Татарбунарського Координаційного офісу безпеки Леонідом Семененком та заступником начальника Татарбунарського відділення поліції Ігорем Бурлаку обговорено ряд питань, присвячених безпековій складовій мешканців міста та району і взаємодії Офісу та відділення поліції з цих  питань. Керівник Офісу Леонід Семененко, аналізуючи стан захисту майнових прав громадян, зазначив, що останнім часом у місті було скоєно ряд злочинів майнового характеру, і більшість - це крадіжки з багатоквартирних будинків.

Він запропонував спільно з представниками поліції, громадського формування з охорони громадського порядку та Офісу провести роботу по недопущенню квартирних крадіжок  та впровадити заходи під назвою «Сусідська варта». До такої ініціативи планується залучити небайдужих громадян-мешканців таких будинків, пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ. 

Також, за ініціативи керівника Офісу Леоніда Семененко, в приміщенні Офісу в м. Татарбунари буде розміщено приймальню дільничного поліцейського, для цього буде підготовлено його робоче місце та необхідні матеріали та документи. Заступник начальника відділення поліції Ігор Бурлаку вирішить питання підготовки графіка прийому громадян дільничним інспектором поліції. Окрім цього, досягнуто домовленості про спільне виготовлення для кожного дільничного інспектора поліції візитних карток, у яких будуть дані про звання, прізвище та ім’я дільничного інспектора, часи та місце його прийому і контактні телефони.  Також заплановано виготовлення буклету про дільничних інспекторів поліції відділення поліції, які будуть поширені серед мешканців міста та району.

Це надасть можливість громадянам більш детально познайомитися зі своїми дільничними, підвищить спроможність ефективного інформування дільничного інспектора  про стан злочинності на своїй дільниці і комунікувати з населенням.  Сторони домовилися розробити пам’ятки для мешканців багатоповерхових будинків з питань недопущення крадіжок належного їм майна, порядку інформування поліції про підозрілих осіб, які можливо причетні до крадіжок, скоєних на території міста та району. 

Ініціатива «Координаційний офіс безпеки як інструмент інституціоналізації безпечного середовища в громаді» впроваджується Татарбунарським Офісом Мережі правового розвитку Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» спільно з Татарбунарською районною та міською радою, Татарбунарською районною державною адміністрацією, за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
20% (14)
Нi
66% (47)
Я просто хочу побачити результат опитування
14% (10)
партнери