українською in english

У Татарбунурах відзначили міжнародний день ООН

1 листопада, 14:36

Заходи з нагоди відзначення міжнародного Дня Організації Об’єднаних Націй та 25-річчя Представництва ООН в Україні відбулися 25 жовтня 2017 року у читальній залі Татарбунарської районної бібліотеки.

Ініціаторами проведення заходів стали представники Татарбунарського офісу Мережі правового розвитку Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України», дирекція та педагогічний колектив Татарбунарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені В.З.Тура. До участі в інтерактивних обговореннях та презентаціях були долучені учні 8-11 класів. Діти розповідали про багаторічну діяльність ООН, її структурних підрозділів та агенцій, наводили приклади позитивного впливу організації на світовий порядок та життя конкретних людей. Гостями заходів стали працівники районної бібліотеки, Бюро правової допомоги, Татарбунарського районного Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Організатори прагнули привернути увагу молоді до універсальних цінностей та принципів, які є та мають бути основою світового порядку – прав людини, миру, безпеки, сталого розвитку та глобального партнерства.

Україна є однією з країн-засновниць ООН й протягом більш ніж 70 років бере участь у роботі організації. У 1992 році, Уряд країни запросив Організацію Об’єднаних Націй відкрити офіс в Україні для надання допомоги у вирішенні комплексу економічних, соціальних та політичних питань, з якими країна зіштовхнулася після проголошення незалежності. Сьогодні, коли країна переживає важкі часи, 18 агентств, фондів та програм ООН надають допомогу тим, хто цього потребує найбільше, через надання гуманітарної допомоги, здійснення проектів спрямованих на відновлення постраждалих громад та територій, підтримку довгострокових загальнонаціональних реформ заради розвитку, забезпечення верховенства права, миру, й зміцнення соціальної стабільності.

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
12% (3)
Нi
72% (18)
Я просто хочу побачити результат опитування
16% (4)
партнери