українською in english

В Одесі підведуть підсумки президентської виборчої кампанії в області

25 березня, 12:23

У четвер, 28 березня, о 12:00 в Одесі представники Громадянської мережі ОПОРА проведуть прес-конференцію «Підсумки президентської виборчої кампанії в Одеській області». Захід відбудеться у прес-центрі «Контекст-Причорномор’є» (проспект Шевченка, 4-Д).

На заході обговорять попередні підсумки агітаційних кампаній кандидатів у Президенти, роботу окружних виборчих комісій, а також формування та роботу дільничних виборчих комісій.

Спікери:

До участі запрошуються журналісти, представники громадських і політичних організацій та інші зацікавлені особи.

Спостереження ОПОРИ спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
22% (16)
Нi
64% (47)
Я просто хочу побачити результат опитування
14% (10)
партнери