українською in english

В січні 2018 року Татарбунарський офіс Мережі правового розвитку здійснив 11 виїзних прийомів

31 січня, 11:36

Протягом січня  2018 року, співробітники Татарбунарського офісу Мережі правового розвитку спільно з представниками Татарбунарського бюро правової допомоги провели 11 виїзних прийомів з надання безоплатних правових консультацій

Всього за січень 2018 року правову допомогу отримали більше 90 жителів міста та району. 

Під час проведення виїзних прийомів до надання правових консультацій долучалися спеціалісти Бюро надання правової допомоги, юрисконсульт Татарбунарського районного Центру зайнятості та спеціалісти відділу пробації, приватні нотаріуси та працівники Пенсійного фонду України у районі. Активну участь у право - роз’яснювальній роботі приймали участь представники органів місцевого самоврядування та районної державної адміністрації, її управлінь та відділів. 

Протягом січня 2018 року проведено 11 спільних виїздів, серед яких виїзди у  представництві Пенсійного фонду, Татарбунарській районній лікарні та районному Центрі зайнятості, Білоліській сільській раді і районній бібліотеці. На жаль, матінка-природа скорегувала нашу діяльність, і у зв’язку з погодними умовами, ми не змогли здійснити виїзди до  Струмківського будинку матері та дитини, Дельжилерської сільської ради, де на нас очікували клієнти обласного будинку матері та дитини і мешканці цих населених пунктів. 

Більше всього, громадян цікавили питання перерахунку пенсій та переходу з пенсій призначених за вислугою років на пенсію за віком. Ці питання  були основними під час прийомів як у Пенсійному фонді,  так і в районному Центрі зайнятості та районній лікарні. Велика кількість відвідувачів цікавилася питаннями оформлення спадщини за законом. Громадяни чомусь вважають, що питання своєчасного звернення до відповідного нотарісу та відкриття спадкової справи може зачекати. Ось і виходить, що пропустивши усі мислимі та немислимі терміни, вони у подальшому не можуть вирішити питання відкриття спадкової справи. Досить велика кількість наших клієнтів, цікавилася питаннями оформлення права власності на житлові будинки, розміщені у сільській місцевості. Більша частина клієнтів, не задоволена тими розцінками, які існують у підприємствах, що виготовляють технічну документацію. Незважаючи на це, наші спеціалісти пропонували громадянам вирішувати ці питання тепер і зараз, оскільки затягування його вирішення може суттєво вплинути у подальшому при оформленні документів на право власності на житловий будинок. 

Ми вважаємо, що громадяни, при зверненні до Офісу мають отримати правову консультацію правників, але  водночас і профільних спеціалістів, тому за нашим проханням до надання консультацій приєднувалися  керівник відділення Пенсійного Фонду Світлана Гречко, юрисконсульт районного Центру зайнятості Світлана Балик, керівник Центру зайнятості Олена Мошу  та керівник Бюро правової допомоги Катерина Стратюк

25 січня у приміщення Татарбунарського районного центру зайнятості юристами Бюро Катериною Стратюк та Офісу Мережі правового розвитку Павлом Головатим, спільно з юрисконсультом Центру Світланою Балик проведено прийом громадян з надання їм безоплатних правових консультацій і роз’яснень чинного законодавства. Зокрема, на прийом звернулась пані Лідія , мешканка села Базарянка  Татарбунарського району, яку турбувало питання захисту від домашнього насилля з боку її співмешканця. Мешканець цього ж села, пан Микола, цікавився  можливістю вирішення питання отримання земельної ділянки сільськогосподарського призначення на свого померлого батька, який все життя пропрацював у колгоспі, але напередодні розпаювання  колгоспної землі помер. Також його турбувало і питання отримання спадщини за законом після померлої матері. Справа в тому, що мати померла більш ніж як 6 років тому, і він не звернувся до нотаріуса із заявою щодо відкриття спадкової справи. До роз’яснення питань стосовно прийняття спадщини,  було залучено приватного нотаріуса Татарбунарського нотаріального округу Олександра Монастирліу, який надав консультації у телефонному режимі.

Татарбунарський офіс Мережі правового розвитку Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» здійснює свою діяльність за підтримки МФ «Відродження» та співпрацює з Татарбунарською районною та міською радою, Татарбунарською районною державною адміністрацією.

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
19% (9)
Нi
64% (30)
Я просто хочу побачити результат опитування
17% (8)
партнери