українською in english

В Татарбунарах обговорять результати та плани в сфері розбудови безпечного середовища в громаді

26 грудня, 13:25

27 грудня 2017 року в місті Татарбунари Одеської області пройде обговорення результатів ініціативи в сфері розбудови безпечного середовища в громаді, яка впроваджувалася протягом року Одеською обласною організацією Комітету виборців України, за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Також на круглому столі буде представлено плани спільної діяльності в цій сфері на наступний 2018 рік.  

27 грудня 2017 року, з 10.00 до 12.00, у приміщенні Татарбунарської районної бібліотеки за адресою м. Татарбунари Одеської області, вул. Горького, буд. 4, відбудеться обговорення результатів та планів в сфері розбудови безпечного середовища в громаді, у форматі «круглого столу». Метою проведення заходу є презентація результатів роботи протягом 2017 року в сфері забезпечення безпеки в громаді, яка була проведена створеним Координаційним офісом безпеки, а також презентація подальших планів діяльності. До участі в заході запрошено представників відділу поліції та ДСНС, міської ради, районної ради, районної державної адміністрації, відділу освіти, відділу пробації, громадських формувань щодо забезпечення правопорядку, бібліотек, навчальних закладів, бюро правової допомоги, педагогів, громадських активістів, правників, журналістів.

Основним питанням заходу є презентація та обговорення результатів ініціативи в сфері розбудови безпечного середовища в громаді, яка впроваджувалася протягом 2017 року Одеською обласною організацією Комітету виборців України, за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Зокрема, в лютому 2017 року в місті Татарбунари створили Координаційний офіс безпеки, відповідний меморандум підписали керівники 16 організацій. В серпні 2017 року в м. Татарбунари відбулася перша в регіоні спільна прес-конференція з питань безпечного середовища, яка організована Координаційним офісом безпеки. В період березня-травня 2017 року Офісом було проведено першу програму правового факультативу для молоді з питань безпеки (25 занять для учнів п’яти навчальних закладів району). Вперше було проведено та презентовано результати локального аналізу з питань безпеки в громаді – зокрема, широкого опитування місцевих мешканців щодо безпекових проблем в громаді, оцінки діяльності органів поліції, перспектив спільної діяльності в процесах забезпечення безпеки в громаді.

Також на круглому столі буде представлено плани спільної діяльності в цій сфері на наступний 2018 рік. Зокрема, така діяльність буде направлена на виконання наступних завдань: 1) Інституційне та організаційне становлення створеного в лютого 2017 року Координаційного офісу безпеки; 2) Підготовка повноцінного безпекового паспорту громади та коригування пріоритетів діяльності місцевих рад, поліції, інших органів згідно запиту громади та впровадження спільних форм роботи; 3) Робота з ОТГ щодо впровадження безпекового компоненту; 4) Підвищення спроможності, публічності та підзвітності поліції, органів місцевого самоврядування та інших органів державної влади в сфері безпеки; 5) Підвищення поінформованості, залучення та відповідальності місцевих мешканців щодо забезпечення безпеки в громаді.

Запрошуємо всі зацікавлені ЗМІ. Контактна особа з питань організації заходу - Леонід Семененко, керівник Координаційного Офісу безпеки в м. Татарбунари Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України, тел. (067)2081122.

Ініціатива «Безпечна Татарбунарщина спільними зусиллями» впроваджується Татарбунарським Офісом Мережі правового розвитку Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» спільно з Татарбунарською районною та міською радою, Татарбунарською районною державною адміністрацією, за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
12% (3)
Нi
72% (18)
Я просто хочу побачити результат опитування
16% (4)
партнери