українською in english

Відбувся черговий виїзд з надання безоплатної правової допомоги до Тузлівської об’єднаної територіальної громади

26 липня, 19:49

Черговий виїзний прийом з надання безоплатної правової допомоги до Тузлівської об’єднаної територіальної громади 24 липня 2018 року провів спеціаліст Татарбунарського представництва Пенсійного фонду України та адвокат Олександр Ковпак за ініціативи Татарбунарського офісу Мережі правового розвитку та сільської голови Ларисою Корнован-Мойсеєнко, спільно з представником Татарбунарського районного Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді. 

Під час прийому було надано консультації з питань пенсійного забезпечення вісім мешканцям населених пунктів громади. Спеціаліст Пенсійного фонду Віктор Градинар спільно з керівником Офісу Леонідом Семененком та адвокатом Олександром Ковпаком вислухали кожного з клієнтів окремо. Усі питання, які ставилися відвідувачами, були вирішені на місці. Усі пенсіонери, які зверталися за допомогою, отримали вичерпні та зрозумілі їм роз’яснення, залишивсь задоволеними таким прийомом. 

Виконуюча обов’язки директора Татарбунарського РЦ СССДМ Катерина Кирган-Мангул спільно з працівниками виконавчого комітету ради виїхала за адресами проживання сімей, які знаходяться під супроводом Центру, провівши з ними відповідну профілактичну та роз’яснювальну роботу, надавши кожній з них відповідну допомогу у вирішенні нагальних питань. 

Керівник Татарбунарського Офісу Мережі правового розвитку Леонід Семененко розповів представникам виконавчого комітету про ту роботу, яку здійснює Офіс у місті та районі, зокрема про акцію «Від мами до мами», яку започатковано Офісом у місті та тих результатах які досягнуті за час її проведення. 

Татарбунарський офіс Мережі правового розвитку Одеської обласної організації ВГО "Комітет виборців України"здійснює свою діяльність за підтримки МФ «Відродження» та співпрацює з Татарбунарською районною та міською радами, Татарбунарською районною державною адміністрацією. 

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
21% (11)
Нi
64% (34)
Я просто хочу побачити результат опитування
15% (8)
партнери