В 16 обласних центрах відбудуться інтелектуальні ігри для молоді з питань представницької демократії та місцевого самоврядування

10 September, 13:10
Анонс

Протягом вересня-жовтня громадські організації-учасниці кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» проведуть серію інтелектуальних ігор для молоді з питань представницької демократії та місцевого самоврядування.

До участі в заходах запрошуються команди студентів вишів та молодих гравців інтелектуальних ігор, які бажають спробувати свої сили у визначеній тематиці.

Зацікавлених гравців просять звертатись до місцевих громадських організацій, які здійснюють Атестацію депутатів місцевих рад.

Заходи відбудуться в:

Луцьку 12 вересня, Молодіжний центр Волині (вул. Градний узвіз, 5), організатор Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу

Кропивницькому13 вересня, офіс Ради Експертів (вул. Преображенська, 27), організатор ГО «Асоціація політичних наук»

Миколаєві25 вересня, Миколаївський національний аграрний університет (вул. Георгія Гонгадзе, 9), організатор ГО «Агентство економічного розвитку»

Хмельницькому – 26 вересня, Молодіжний центр (вул. Кам'янецька, 63), організатор ГО «Хмельницька ініціатива»

Львові – 27 вересня, Львівський національний університет імені Івана Франка (вул. Університетська, 1) та 4 жовтня, Перша Львівська Медіатека (вул. Мулярська, 2а), організатор ОПОРА Львів

Одесі – 28 вересня, Інтелект-клуб №1 (вул. Маразліївська, 1/20, стадіон «Чорноморець»), організатор Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України»

Києві – 3 жовтня, HUB 4.0 (Ярославський провулок, 1/3), організатор Антикорупційна платформа "Інтегріті ЮА"

Рівному – 3 жовтня, Інформаційно-освітній простір "Інфохаб" (вул. Словацького, 3а), організатор ОПОРА Рівне

Полтаві – 9 жовтня, Відкрита громадська платформа «Нова Полтава» (вул. Котляревського, 6), організатор ГО «Полтавська платформа»

Вінниці – 20 жовтня, Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат» (вул. Театральна, 15), організатор Громадська організація "Центр громадської активності "Результат"

Заходи також відбудуться в Івано-Франківську, Краматорську, Харкові, Херсоні, Черкасах та Чернігові. Дати та місце проведення заходів будуть уточнені додатково.

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» - це ініціатива Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України», спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям місцевих, а також підвищення поінформованості громадян про їх  діяльність.

Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України.

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» було розроблено веб-платформу «Місцеві депутати. Атестація». 

POLLS
Do transparently, in your opinion, the last local elections were held?
Yes
25% (25)
No
56% (55)
Just want to see vote results
19% (19)
Partners