В Одесі обговорять шляхи усунення дискримінації осіб з окупованих територій України у сфері документування

10 January, 16:18

Круглий стіл «Шляхи усунення дискримінації у сфері реєстрації фактів народження та смерті осіб на окупованих територіях України» відбудеться 17 січня 2018 року (середа), з 12:00 до 14:00 в прес-центрі «Контекст-Причерноморье»  (м. Одеса, пр-т Шевченка, 4Д, 8 поверх)

Під час заходу буде презентовано результати дослідження «Перешкоди в реалізації прав і свобод на окупованій території Кримського півострова та тимчасово непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей», а також у широкому експертному середовищі обговорено можливі шляхи вирішення досліджуваних проблем.

Зокрема, очікується  обговорення проблем та викликів, пов’язаних з документуванням осіб з окупованих територій; прийняття резолюції учасниками круглого столу щодо поточного стану та проблем з документуванням осіб з окупованих територій та узгоджених пропозицій з їх вирішення; заклик до ініціювання профільним Міністерством (МінТОТ) законопроекту (створення робочої групи з розробки законопроекту), що враховує пропозиції УГСПЛ та інших правозахисних організацій щодо усунення дискримінації в частині документування осіб з окупованих територій.

Спікери: Олег Ільницький, к.ю.н., доцент Львівського національного університету імені Івана Франка; Андрій Гнида, асистент проекту; Віктор Вуйко, юрист кримської приймальні УГСПЛ в м. Херсоні. Участь в обговоренні приймуть, зокрема, представники Одеської обласної державної адміністрації, Головного територіального управління юстиції в Одеській області, суб’єктів надання безоплатної правової допомоги, правозахисники, адвокати, науковці, судді, представники громадських організацій, Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

Організатори заходу: ГО «Центр правових та політичних досліджень «СІМ» у  партнерстві з Українською Гельсінською спілкою з прав людини. 

Проект «Усунення дискримінації громадян України при реєстрації фактів народження та смерті, що відбулись на тимчасово окупованій та не контрольованих Урядом територіях України» реалізується за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

                    

POLLS
Do transparently, in your opinion, the last local elections were held?
Yes
12% (3)
No
72% (18)
Just want to see vote results
16% (4)
Partners