українською in english

1 грудня відбудеться прямий етер щодо конкурсу для громад українського Півдня

28 листопада, 10:36
1 грудня 2023 року, об 11:00, на facebook-сторінці Одеської обласної організації ВГО "Комітет виборців України" відбудеться прямий етер з роз’ясненнями про конкурс підтримки для постраждалих громад Півдня України щодо документування воєнних злочинів та застосування міжнародного гуманітарного права.
За результатами конкурсу для трьох відібраних цільових громад з Одеської, Миколаївської та Херсонської областей буде впроваджено програму підтримки щодо використання інструментів міжнародного гуманітарного права. Також правозахисники спільно з представниками місцевого самоврядування задокументують ймовірні воєнні злочини рф та організують їх обговорення та врахування в проєктах з відновлення.
Під час етеру заступник голови Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» та керівник ініціативи Ігор Бринош розкаже:
  • чому постраждалим громадам необхідна підтримка з питань міжнародного гуманітарного права
  • що дасть постраждалим громадам системна робота з документування ймовірних воєнних злочинів рф
  • які територіальні громади згідно з умовами конкурсу можуть брати участь у відборі
  • як подати заявку на конкурс підтримки і який подальший процес відбору цільових громад
  • яка інформація у заявці буде додатковим аргументом для відбору цільових громад
Конкурс відбувається в рамках реалізації проєкту «Підтримка постраждалих/деокупованих громад Півдня України щодо документування воєнних злочинів та застосування міжнародного гуманітарного права», який здійснюється Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українська Гельсінська спілка з прав людини - УГСПЛ. Погляди та інтерпретації, представлені у цьому оголошені, не обов’язково відображають погляди USAID або Уряду США. Відповідальність за вміст оголошення несуть виключно автори та УГСПЛ.