українською in english

8 грудня - прес-конференція на тему: «В Одесі стартує фестиваль Docudays UA та фотовиставка щодо захисту зелених зон»

5 грудня, 19:24
Анонс

8 грудня 2016 року (четвер), об 11.00 в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.С. Грушевського за адресою: м. Одеса, вул. Троїцька 49/51 відбудеться прес-конференція на тему:

«В Одесі стартує фестиваль Docudays UA та фотовиставка щодо захисту зелених зон»

1) XIII мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. У період з 10 по 20 грудня 2016 року в Одеській області пройде XIII мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Docudays UA - єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Фестиваль - неполітичний і некомерційний. В Одеській області буде показано 10 документальних фільмів про права людини. Вхід на всі кінопокази - вільний!

2) Фотовиставка «Думайдан - 2016: фото-моменти». 8 грудня 2016 року в приміщенні Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.С. Грушевського відкриється фотовиставка «Думайдан - 2016: фото-моменти». Фотовиставка присвячена темі збереження зелених зон у містах і селищах. Виставка триватиме з 8 по 15 грудня. Вхід вільний!

Учасники прес-конференції:

Анатолій Бойко, голова Одеської обласної організації ВГО "Комітет виборців України";
Ігор Брінош, заступник голови Одеської обласної організації ВГО "Комітет виборців України";
Анастасія Марковська, куратор Інотеатру;
Микола Андрощук, Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.С. Грушевського;
Олена Сапожнікова, адвокат, юрист Центру стратегічних справ Української Гельсінської Спілки з прав людини, редактор-аналітик сайту precedent.in.ua.

Запрошуються всі зацікавлені ЗМІ.

Прес-конференція проводиться Одеською обласною організацією ВГО "Комітет виборців України" спільно з Одеською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. М.С.Грушевського, в рамках проведення в Одеській області XIII Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, за підтримки Посольства Швеції в Україні.

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
13% (3)
Нi
71% (17)
Я просто хочу побачити результат опитування
17% (4)
партнери