українською in english

Брифінг за проміжними результатами спостереження в день виборів

30 березня, 20:10
Анонс

У неділю, 31 березня, о 19:30 в Одесі голова Одеської обласної організації ВГО "Комітет виборців України" та координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами в Одеській області Анатолій Бойко проведе брифінг за проміжними результатами спостереження в день виборів.

Захід відбудеться у прес-центрі «Контекст-Причорномор’є» (проспект Шевченка, 4-Д, оф. 81).

Новини від ООО КВУ в день виборів як і завжди розміщуються на сайті організації cvu.od.ua та на офіційній сторінці організації в фейсбуці https://www.facebook.com/CVUOdessa/. Новини на інших сторінках не є офіційними новинами організації.

Оперативну інформацію 31 березня можна відслідковувати на сайті видання ІзбірКом - https://izbirkom.org.ua/

У понеділок, 1 квітня, о 13:00 в Одесі представники Громадянської мережі ОПОРА проведуть прес-конференцію «Як минув день голосування на Одещині: результати паралельного підрахунку голосів ОПОРИ і виявлені порушення». Захід відбудеться у прес-центрі «Контекст-Причорномор’є» (проспект Шевченка, 4-Д, офіс 81).

На зустрічі з журналістами представники ОПОРИ розкажуть про зафіксовані порушення виборчого законодавства у день голосування в Одеській області та представлять результати проведеного паралельного підрахунку голосів (PVT – parallel vote tabulation), які будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли.

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
22% (16)
Нi
64% (47)
Я просто хочу побачити результат опитування
14% (10)
партнери