українською in english

Дитячі малюнки допомагають медикам боротися з пандемією COVID-19

9 червня, 17:02

Протягом квітня-травня 2020 року Координаційним офісом безпеки в м. Татарбунари спільно з районним відділом освіти проведено конкурс дитячого малюнку для підтримки медиків в боротьбі з COVID-19. На початку червня дитячі малюнки передані до медичних установ району, і тепер вони щодня нагадують медикам про підтримку з боку громади.

В Україні, як і у всьому світі, триває пандемія COVID-19, яка безпосередньо вплинула на всі сфери життєдіяльності. Фактично, саме медики знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Тому в таких умовах моральна та емоційна підтримка медичних працівників дуже важлива. Враховуючи це, Координаційний офіс безпеки в м. Татарбунари спільно з районним відділом освіти протягом квітня-травня 2020 року провели конкурс дитячого малюнку для підтримки медиків в боротьбі з COVID-19. Всього на конкурс було отримано більше сотні малюнків з усіх шкіл Татарбунарського району. Справжніми героями дитячих малюнків стали звичайні лікарі, фельдшери, медсестри, санітарки та водії, адже саме вони щодня ходять на роботу, ризикуючи власним життям та здоров’ям. Діти через малюнки висловили вдячність медпрацівникам за їх мужність, героїзм і професійність. Учні підписали свої роботи по різному, але ключове повідомлення спільне - «Лікарі – сучасні супер-герої!», «Рятівники-герої, дякуємо вам!», «Дякуємо за життя»,  «Коронавірус STOP», «Разом переможемо!», «Стоп COVID-19!».

 

Спільним рішенням відділу освіти та Координаційного офісу безпеки було визначено 25 робіт, які пройшли в другий тур та стали переможцями. Всі автори цих робіт нагороджені іменними подяками, підписаними керівниками медичних установ району, районного відділу освіти та Координаційного офісу безпеки. Також всі переможці отримали подарунки від Координаційного офісу безпеки та Благодійного фонду «Еммануїл». 3 червня керівник Координаційного офісу Леонід Семененко передав малюнки медичним працівникам. Малюнки з вдячністю прийняли в.о. генерального директора КНП «Татарбунарська центральна районна лікарня» Олександр Карпенко та в.о. директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Татарбунарської районної ради Римма Доніч. Всі дитячі малюнки розміщені у приміщеннях медичних закладів і тепер вони щодня нагадують медикам про підтримку з боку громади. За словами керівника Координаційного офісу безпеки Леоніда Семененко, «кожного дня дитячі малюнки будуть нагадувати медичним працівникам про важливість їх праці в умовах пандемії COVID-19 та підтримку усієї громади в такий складний час, а також допоможуть їм емоційно протидіяти пандемії».   

Діяльність Координаційного офісу безпеки в м. Татарбунари впроваджується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження», а також Європейського Союзу через International Alert у партнерстві з Thomson Media.

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
25% (25)
Нi
56% (56)
Я просто хочу побачити результат опитування
19% (19)
партнери