українською in english

Фестиваль Docudays UA завершився в місті Одесі показом фільму «Щоденник» та дискусією про проблеми шкільної освіти

26 грудня, 18:11

Закрили програму заходів XIV Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно Docudays UA в місті Одесі показ фільму "Щоденник" української режисерки Олександри Чупріної та зустріч з режисеркою та оператором фільму.

Після перегляду фільму відбулась дискусія щодо проблем шкільної освіти в Україні та прав дітей, участь в якій взяли педагоги, батьки, студенти та старшокласники.

Фільм «Щоденник» розповів про підліткове та шкільне життя. Головному герою Денису - 14. Він отримує двійки, рубиться в Доту і шукає себе. “Щоденник - твоє обличчя”, - кажуть йому у школі. У відповідь він створює альтернативний відео-щоденник, де відверто розмірковує про те, що дійсно турбує його. Режисерка фільму «Щоденник» - Олександра Чупріна.

Вона народилася в Одесі. Завершила Київський Національний університет театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенко-Карого. За часів Майдану долучилася до #Babylon'13 і закохалася в документальне кіно. У 2015 році брала участь в USC School of Cinematics в Лос-Анджелісі - міжнародному воркшопі для документалістів. У 2014-2016 роках працювала в ГО "Новий Донбас".

Мета Мандрівного фестивалю - сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні. Фестиваль – неполітичний і некомерційний.

Організатори: Українська Гельсінська спілка з прав людини, Громадська організація «Південь», Благодійна організація «Фонд милосердя та здоров’я», ГО «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв».

Партнери: Державне агентство України з питань кіно, Міжнародна мережа кінофестивалів з прав людини.Організатор фестивалю в Одеській області: Одеська обласна організація ВГО "Комітет виборців України". Партнери: Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.С. Грушевського, незалежний інформаційний ресурс "ІзбірКом".

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні.

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
12% (3)
Нi
72% (18)
Я просто хочу побачити результат опитування
16% (4)
партнери