українською in english

Координаційний офіс безпеки в місті Татарбунари розпочав інформаційну кампанію щодо безпеки дітей під час літніх канікул

12 червня, 21:31

В червні 2019 року Координаційний офіс безпеки в місті Татарбунари розпочав інформаційну кампанію щодо безпеки дітей під час літніх канікул – представники офісу спільно з поліцейськими та рятувальниками інформують дітей щодо безпечного поводження під час відпочинку. Зокрема, 11 червня фахівці Координаційного офісу безпеки спільно з представниками Татарбунарського офісу Мережі правового розвитку провели інформаційну зустріч з учнями молодших класів під час роботи пришкільного дитячого табору Татарбунарської школи-гімназії.

Одночасно з початком літніх канікул настав сезон купання у водоймах та активний відпочинок дітей як в дитячих таборах, так і біля домівок. Саме в цей період діти здебільшого перебувають без нагляду дорослих та частіше стають жертвами правопорушень та нещасних випадків. Тому головна мета спільних профілактичних заходів Координаційного офісу безпеки – навчити дітей правил поведінки під час літнього дозвілля.

Представники Координаційного офісу безпеки в м. Татарбунари спільно з поліцейськими та рятувальниками застерігають дітей від необережного поводження з вогнем та вибухонебезпечними предметами, нагадують про правила поведінки на морі та інших водоймах. З метою попередження дорожньо-транспортного травматизму, розповідають дітям про дотримання правил дорожнього руху – зокрема, як вести себе на дорозі та біля неї, де небезпечно гратися. Увагу дітей звертають, що дорожньо-транспортна пригода може статися не тільки на проїжджій частині, а й у дворах, а загрозу для життя може нести не лише автомобіль, але і мопед та навіть велосипед. Також дітям нагадують правила поведінки з незнайомими людьми, дають поради, як зберегти від крадіжок чи втрати мобільні телефони та інші гаджети, а також інформують, як себе поводити, якщо діти стали свідками правопорушень на вулиці, в навчальних закладах чи вдома.

Зокрема, 11 червня фахівці Координаційного офісу безпеки спільно з представниками Татарбунарського офісу Мережі правового розвитку провели інформаційну зустріч з учнями 1-2 класів під час роботи пришкільного дитячого табору Татарбунарської школи-гімназії. Головними темами під час спілкування з дітьми, були "безпека дорожнього руху", "поведінка на воді", "незнайомці на вулиці", "гострі та небезпечні предмети". Дітям було показано відеоролики "Уроки обережності". Як відзначила партнер Координаційного офісу безпеки, керівниця Татарбунарського офісу Мережі правового розвитку Катерина Кирган-Мангул: «В мене була дуже чудова публіка і ми не просто познайомились, подивились ролики, ми їх обговорили, дали відповіді на важливі питання, порухались. Хочу відзначити, що дітки дуже розумні та добре розбираються, що робити в тій чи іншій ситуації, а це говорить про те, що такі теми неодноразово обговорювались з вчителями. Сподіваюсь, що дітям була цікава та корисна наша інформація, адже найважливіша наша місія - це зробити так, щоб життю та здоров'ю наших дітей нічого не загрожувало».

Ініціатива «Координаційний офіс безпеки як інструмент розвитку безпечної громади та інклюзивності» впроваджується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
25% (21)
Нi
60% (50)
Я просто хочу побачити результат опитування
14% (12)
партнери