українською in english

«Мами для мам»: збір одягу та речей для дітей в Татарбунарах

19 червня, 17:32

18 червня 2018 року у Татарбунарському офісі Мережі правового розвитку зібралися небайдужі і відповідальні мами, котрі вирішили провести акцію під назвою «Мами для мам». Також обговорювались питання продовження роботи пришкільних майданчиків для дітей.

За ініціативи керівника Татарбунарського офісу Мережі правового розвитку Леоніда Семененко та Любові Голубенко, мами двох діток, 18 червня 2018 року на базі Офісу відбулася організаційна зустріч з небайдужими мамами-мешканками міста. Разом з пані Любою, до Офісу завітали Маканашу Олена, Олексієнко Яна, Солодко Людмила та Іващенко Євгенія. Розмову розпочали з того, що у кожній родині після того, коли діти підростають, залишається деяка кількість одежі та інших речей, які вони не зносили та перестали користуватися. Речі знаходяться у задовільному стані, і ці речі можуть отримати нове життя. Для цього їх потрібно випрати, випрасувати, скласти у відповідну коробку або ж пакет. Провести опис тих речей, які знаходяться у пакунку, або ж коробці. Потім цей пакунок принести до Офісу за адресою вул. Центральна, 50, м. Татарбунари. За ініціативи мам, які зібралися в Офісі, вони будуть приймати речі, а у подальшому ці речі будуть передаватися тим, хто має в них потребу. Більшість з присутніх погодилися на те, що можна приносити не лише носильні речі, а й підручники, які знадобляться іншим, іграшки, альбоми, олівці, фарби, портфелі або ж ранці, рюкзаки та інші речі, які будуть використовуватися за призначення.

Прийматиметься лише чиста, випрана та випрасувана річ, таке ж і взуття, і саме головне, що перед тим, як принести такі речі до Офісу для їх подальшої передачі, ви повинні поставити перед собою запитання: «А чи надів би я таку річ?». Адже ви передаєте речі таким же людям як і ви, і лише їхні життєві обставини склалися трішки по іншому. На цьому акцентували увагу всі присутні. Учасники зустрічі мають надію, що така акція стане постійною, і у подальшому до неї будуть долучатися все більше і більше мешканців міста та благодійників і небайдужих громадян. Від імені Татарбунарського офісу Мережі правового розвитку та активних мам - мешканців нашого прекрасного міста, ми щиро вдячні усім, хто доєднається та підтримає нашу ідею. Ваша допомога - безцінна. Вона безцінна також як і людське життя, яке ви можете покращити та підтримати.

Крім цього, мами, присутні на зібранні, занепокоєні тим, що після 21 червня пришкільні майданчики, на яких перебували їхні діти, закінчують своє функціонування, діти залишаються сам на сам з собою. Вони пропонують продовжити таку роботу, для чого мають наміри звернутися до міського голови та депутатів міської ради з пропозицією створення подібних майданчиків у визначених місцях на території міста. Ці місця мають бути пристосовані для того, аби діти могли відпочивати, там повинно бути затишно, а можливо і створені умови для купання дітей. У дні, коли стовпчик термометра підіймається за 30 градусів по Цельсію - більшість дітлахів знаходяться у міському фонтані. Є пропозиція, аби батьки та міська влада на умовах співфінансуваннія створили такі майданчики на території міста, куди могли б ходити більшість дітлахів, батьки яких не взмозі забезпечити їх відпочинком на березі моря і зайняті на роботі. А завдяки тому, що діти будуть знаходитися на таких майданчиках, батьки будуть спокійними за своїх чад. Ми маємо надію, що міський голова та депутати міської ради підтримають ініціативу групи матерів, та приймуть активну участь у проведенні запропонованих акцій та організації літнього відпочинку для дітей міста.

Татарбунарський офіс Мережі правового розвитку Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» здійснює свою діяльність за підтримки МФ «Відродження» та співпрацює з Татарбунарською районною та міською радою, Татарбунарською районною державною адміністрацією.

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
15% (6)
Нi
68% (27)
Я просто хочу побачити результат опитування
18% (7)
партнери