українською in english

Одеський КВУ підготував пам’ятку для місцевих депутатів щодо врегулювання конфлікту інтересів

15 липня, 16:28

Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України» підготувала буклет «Пам’ятка для депутатів місцевих рад «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів – це просто», яка покликана допомогти депутатам місцевих рад розібратися у нюансах антикорупційного законодавства.

«Чому виникає конфлікт інтересів, в яких сферах він частіше виникає, що таке потенційний і реальний конфлікти інтересів, а головне, що робити у разі виникнення конфлікту інтересів?» - все це і навіть більше розглянуто у буклеті "Пам'ятка для депутатів місцевих рад «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів – це просто".

В ній легкою мовою роз'яснено нюанси антикорупційного законодавства України, які представлені у вигляді лаконічного тексту та ілюстрацій. Також в пам'ятці є зразок самостійного тесту на наявний (відсутній) конфлікт інтересів, а також приклад заповнення тесту на наявність (відсутність) конфлікту інтересів.

Завантажити буклет можна за посиланням.

Буклет підготовлено в рамках проекту ООО ВГУ «Комітет виборців України» «Доброчесні місцеві депутати» за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Громадська кампанія з “Атестації депутатів місцевих рад” започаткована Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» та реалізується в партнерстві з громадськими організаціями з інших областей України. Антикорупційний компонент Атестації депутатів місцевих рад реалізується в рамках проекту ООО ВГО “Комітет виборців України” “Доброчесні місцеві депутати” за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.