українською in english

Одеський КВУ проведе тренінг щодо інструментів е-демократії в Красносільській ОТГ

1 лютого, 12:03
Анонс

2 лютого 2019 року експерти Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» проведуть тренінг для представників Красносільської ОТГ щодо інструментів електронної демократії.

Тренінг спрямований на надання базових знань щодо набираючих наразі популярність в Україні інструментів електронної демократії, а також надання практичних навичок щодо виконання основних вимог до їх застосування для взаємодії з громадянами. Зокрема, на тренінгу учасники ознайомляться з такими інструментами електронної демократії як електронні звернення, електронні петиції, електронні публічні консультації та онлайн платформи для реалізації бюджету участі.

Окрім цього, учасників тренінгу ознайомлять із існуючими доступними варіантами впровадження інструментів електронної демократії.

Подібні тренінги найближчим часом відбудуться ще в трьох ОТГ Одеської області. Дата та час цих тренінгів будуть повідомлені пізніше. До участі у тренінгах запрошуються також представники всіх зацікавлених органів місцевого самоврядування ОТГ Одеської області.

Тренінг проводиться Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» за фінансової підтримки швейцарсько-української програма «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), яка спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні. Програма EGAP фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва і виконується Фондом Східна Європа та Фондом InnovaBridge.

Детальніше про програму - на сайті egap.org.ua

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
25% (20)
Нi
61% (48)
Я просто хочу побачити результат опитування
14% (11)
партнери