українською in english

Прес-конференція «Перебіг виборчого процесу на позачергових виборах до Верховної Ради на Одещині: підсумки червня»

20 червня, 14:01

27 червня о 12:00 в медіахабі PMA Odesa Hub (Фонтанська дорога, 3) відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА щодо перебігу виборчого процесу під час позачергових виборів до Верховної Ради, які відбудуться 21 липня.

Під час заходу представники ОПОРИ розкажуть про формування окружних виборчих комісій, висування кандидатів, зафіксовані порушення тощо.

Спікери:

Анатолій Бойко – голова Одеської обласної організації ВГО "Комітет виборців України", координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами в Одеській області
Анастасія Матвієнко – експертка Громадянської мережі ОПОРА

До участі запрошуються журналісти, представники громадських і політичних організацій та інші зацікавлені особи.

Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
25% (21)
Нi
60% (50)
Я просто хочу побачити результат опитування
14% (12)
партнери