українською in english

Публічна дискусія «Політичні партії перед стартом виборчої кампанії»

24 жовтня, 12:14
Анонс

30 жовтня 2018 року о 12:00 у прес-центрі «Контекст-Причорномор’я» (м. Одеса, пр. Шевченка, 4-Д, оф. 81) відбудеться публічна дискусія на тему «Політичні партії перед стартом виборчої кампанії». Захід присвячений презентації результатів аналізу активності парламентських партій в Одеській області.

Під час заходу відбудеться обговорення основних викликів та проблем, що стоять перед політичними партіями напередодні президентських та парламентських виборів, а також стосовно механізмів та кращих практик взаємодії партійних осередків із виборцями, звітування та відкритості партій.

Окрім цього будуть представлені висновки щодо відкритості роботи парламентських партій регіону, що базуються на дослідженні їхнього представництва в органах місцевого самоврядування, роботи місцевих осередків, комунікації виборців у соціальній мережі Facebook.

Спікери:

Анатолій Бойко – голова Одеської обласної організації ВГО КВУ;
Ігор Луговський – громадський консультант ОПОРИ в Одеській області.
Представники політичних партій, політичні експерти, журналісти.

Захід відбудеться в рамках проекту Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа та партнерами.

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
23% (17)
Нi
64% (48)
Я просто хочу побачити результат опитування
13% (10)
партнери