українською in english

Татарбунарський офіс Мережі правового розвитку збільшує кількість вуличних акцій

19 червня, 20:44

Зважаючи на запит місцевих мешканців, Татарбунарський офіс Мережі правового розвитку розширив діяльність щодо прямого спілкування з людьми за рахунок вуличного інформування та спеціальних виїзних прийомів. Так, протягом першої половини червня 2018 року, фахівці Татарбунарського Офісу Мережі правового розвитку спільно з представниками партнерських організацій провели спільний виїзд до обласного центру матері та дитини, а також низку вуличних зустрічей з місцевими мешканцями як у місті Татарбунари, так і сільських населених пунктах району. 

5 червня представниками Офісу, представництва пенсійного фонду в Татарбунарському районі та Татарбунарського центру соціальних служб для сім'ї та молоді проведено виїзд до села Струмок та села Спаське. Цей день для адвоката, представників Офісу, Центру соціальних служб та Пенсійного фонду видався напруженим. Адже фахівці встигли провести прийом місцевих мешканців, поспілкуватися з вихованцями Центру матері та дитини, відвідати сім’ї, які знаходяться під супроводом Центру соціальних служб. Розпочали роботу з прийому громадян в приміщенні  БФ «Еммануїл». Основними клієнтами стали вихованці обласного Центру матері та дитини, яких хвилювали питання поновлення прав особи, яка  була позбавлена батьківських прав, відкриття спадщини за законом у разі безвісти відсутнього батька та матері. На ці питання відповіли адвокат Олександр Ковпак та керівник Офісу Леонід Семененко. Окрім цього, потрібно було виконати приємну місію - вручити цінний подарунок переможцю фотоконкурсу на краще фото, присвяченого Міжнародному Дню захисту дітей  - Леоніду Петренку. Хлопчик разом з матір’ю був запрошений до офісу Фонду, де в урочистій обстановці представником Центру соціальних служб Катериною Кирган-Мангул йому було вручено м’яча, а від імені Фонду його керівником Анатолієм Бабенком - нові кросівки. Юний переможець сором’язливо отримав належні йому призи, а мама - подяку за сина. Після цього, спільно з представниками Центру соціальних служб були відвідані дві сім’ї, які знаходяться під соціальним супроводом Центру.

14 червня 2018 року представники Татарбунарського офісу Мережі правового розвитку та Татарбунарського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану провели вуличне інформування мешканців міста та району з питань діяльності цих установ. Всього під час вуличної акції було охоплено більше 60 осіб. Акція проводилася на приміській автостанції, розташованій по вулиці В.Тура у місті Татарбунари. Під час акції, керівник Офісу Леонід Семененко та  головний спеціаліст РВ ДРАЦСу Тетяна Нікульча розповідали мешканцям міста та району про свою діяльність та відповідали на питання. Додатково Тетяна Нікульча ознайомила  громадян з ініціативою Міністерства юстиції України «Я маю право» та вручила буклети щодо порядку виконання рішень судів та діяльності приватних виконавців. Леонід Семененко надав інформацію про діяльність Офісу за поточний рік, вручив  громадянам буклети  з питань  оформлення житлових субсидій, розірвання шлюбу, захисту трудових прав вагітних жінок і молодих мам та примірники газети «ІзбірКом». Під час проведення акції, правники надали роз’яснення з питань порядку оформлення розірвання шлюбу після рішення суду, укладання договору оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та договору емфітевзису, тих ризиках, які можуть виникати після їх укладання.

Татарбунарський офіс Мережі правового розвитку Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» здійснює свою діяльність за підтримки МФ «Відродження» та співпрацює з Татарбунарською районною та міською радою, Татарбунарською районною державною адміністрацією.

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
15% (6)
Нi
68% (27)
Я просто хочу побачити результат опитування
18% (7)
партнери