українською in english

У Татарбунарах відбудеться презентація пілотного громадського центру правосуддя

23 січня, 19:35
Анонс

25 січня 2019 року (п’ятниця) в м. Татарбунари Одеської області з 14:00 до 15:00 в приміщенні медіа-центру Татарбунарської районної бібліотеки за адресою вулиця Горького, буд 3, відбудеться прес-конференція на тему: «Презентація пілотного Громадського центру правосуддя в місті Татарбунари»

Захід проводиться Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» спільно з місцевими партнерами з метою презентації концепції розвитку пілотного Громадського центру правосуддя в м. Татарбунари, його основних завдань, команди та партнерів, а також привернення уваги до проблем з доступом до правосуддя в невеликих місцевих громадах.

Спікери:

- координатор Громадського центру правосуддя в м. Татарбунари, заступник голови Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» Ігор Бринош;

- голова Громадського центру правосуддя в м. Татарбунари Леонід Семененко;

- Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко;

- суддя Татарбунарського районного суду Олександр Сметаняк;

- представник Татарбунарського бюро правової допомоги Інга Дмитрієва;

- начальник Татарбунарського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управляння юстиції в Одеській області Тетяна Шульга.

До участі в заході запрошуються всі зацікавлені ЗМІ, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, правники, громадські активісти та місцеві мешканці.

Діяльність пілотного Громадського центру правосуддя в м. Татарбунари здійснюється в рамках проекту «Ефективний доступ до правосуддя в місцевих громадах», який виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Прес-конференція з презентації Громадського центру правосуддя в м. Татарбунари стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
25% (20)
Нi
61% (48)
Я просто хочу побачити результат опитування
14% (11)
партнери