українською in english

У Татарбунарах запустили оперативні дайджести про ситуацію з коронавірусом

17 березня, 19:23

Координаційний офіс безпеки в місті Татарбунари запустив оперативні дайджести щодо ситуації в місті та районі з поширенням епідемії коронавірусу та діяльності місцевих органів влади. Кожні декілька днів керівник Координаційного офісу безпеки Леонід Семененко надаватиме оперативну інформацію від різних служб про ситуацію в громаді. Перший випуск в текстовому та відеоформаті надає оперативну інформацію станом на ранок 17 березня.

Cтаном на 9 годину 17 березня у місті Татарбунари та районі ситуація з протидією коронавірусу така.

За даними виконуючого обов’язки генерального директора КНП «Татарбунарська центральна районна лікарня» Івана Арапу, станом на ранок вівторка у районі захворювань на коронавірус та підозри на нього не виявлені. Інформація щодо захворювання мешканки Саратського району на коронавірус не підтверджена. Станом на сьогодні лікарня ще не забезпечена масками, окулярами та спеціальними костюмами для лікарів та медперсоналу. Усі відділення працюють у штатному режимі та готові до прийому пацієнтів. Введено обмеження на доступ до приміщення поліклініки - вхід до нього обов’язково в масках, на вході медпрацівники проводять вимірювання температури пацієнтів, і у разі виявлення її підвищення – пацієнт скеровується до відповідного лікаря.

За інформацією голови правління Татарбунарської райспоживспілки Людмили Шульги, усі торгові точки та сільськогосподарський ринок працює у звичайному режимі. Навчальні заклади міста та району, а також дитячі дошкільні заклади не працюють, у них карантин.

Як повідомив заступник начальника Татарбунарського відділення поліції підполковник поліції Олександр Мукієнко, відділення поліції працює в штатному режимі. Працівники поліції контролюють питання санітарної обробки автобусів та маршрутних таксі. Криміногенна ситуація у місті та районі стабільна. Надія Колеснік, керівниця апарату Татарбунарського районного суду повідомила, що суд працює у звичайному режимі, але є деякі нововведення, які регулюються наказом №15-ск/од від 17 березня 2020 року «Про організацію роботи Татарбунарського районного суду Одеської області під час карантину». Зокрема, припинено проведення особистого прийому громадян, обмежено допуск в судові засідання осіб, які не є їх учасниками. Представник Татарбунарської автостанції Андрій Міхов повідомив, що станом на 9.00 годин 17 березня обмежено виїзд лише за межі Одеської області, а отже усі автобуси на Київ та за кордон не рухаються. Приватний нотаріус Олександр Монастирліу надає консультації в онлайн режимі та за телефоном 0979269893. У термінових та невідкладних випадках здійснює прийом та провадить нотаріальні дії.

Крім цього, повідомляємо, що 11 березня в районній державній адміністрації пройшло позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На ньому було розглянуто два питання: - про недопущення занесення та поширення на території Татарбунарського району випадків захворювання, спричинених новим коронавірусом COVID – 19; - про фінансування створення резерву медикаментів та виробів медичного призначення, дезінфекційних, антисептичних засобів, засобів особистої гігієни та індивідуального захисту. Наступне засідання заплановано на 17 березня, у якому приймуть участь міський та сільські голови, керівники, підприємств, установ та організацій району. Про результати засідання комісії додатково повідомимо.

Від імені Координаційного офісу безпеки звертаємось до мешканців міста Татарбунари та району та закликаємо зберігати спокій, мити руки, бути відповідальними, довіряти перевіреній інформації та не поширювати чутки та фейки.

За даними Міністерства охорони здоров’я України, станом на ранок 17 березня в Україні зареєстровано 7 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. В Чернівецькій області – чотири випадки, м. Київ - два та в Житомирській – один (один летальний).

Діяльність Координаційного офісу безпеки в м. Татарбунари впроваджується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження», а також Європейського Союзу через International Alert у партнерстві з Thomson Media.

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
24% (22)
Нi
59% (54)
Я просто хочу побачити результат опитування
17% (16)
партнери