українською in english

В Білгороді-Дністровському презентували результати «Атестації» депутатів міської ради за другий рік повноважень

6 березня, 13:00
Атестація

Одеська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» в ході круглого столу презентувала результати оцінки діяльності депутатів Білгород-Дністровської міської ради протягом другого року повноважень.

За оцінкою організації в Одеській міській раді тільки 2 депутати відзначені максимальною оцінкою «5 балів» - Юлія Федорова і Денис Кімінчіджі. Ще 15 депутатів отримали позитивні «4 бали». Депутатів Білгород-Дністровської міської ради, які отримали негативні оцінки, виявилося трохи менше: діяльність 13 обранців оцінена «3 балами».

Негативну оцінку у «2 бали» отримали чотири депутати – Іван Вихристюк, Наталія Басій (БПП «Солідарність»), Анатолій Ганчурін та Олег Крамар («Довіряй Ділам»).

У порівнянні з минулим роком загальна оцінка Білгород-Дністровської міської ради покращилася завдяки тому, що з’явилися депутати, які отримали «5 балів» - Денис Кімінчіджі та Юлія Федорова. Також збільшилась кількість депутатів, які отримали оцінку «4 бали». Якщо у 2016 році це були Ігор Галат, Олександр Морозов, Сергій Мусаєв, Віталій Граждан, Денис Кімінчіджі, Юлія Федорова, Віктор Грозов, Ольга Ціпуленко, то вже у 2017 році до них приєдналися Василь Садовський, Інна Гончарова, Ніна Прохорова, Віталій Жнякін Михайло Баранов,  Леонід Кондратюк, Олена Римська, Олександр Єрошенко Віталій Кірсей, Сергій Манітенко, Руслан Сулаков та Олександр Скалозуб. Віктор Биковсьий, у якого за підсумками минулорічної атестації було «2 бали», цього року вже отримав задовільний результат у «3 бали».

Разом із тим відбувся спад оцінок у Олександра Морозова з «4 балів» до «3 балів», а також у Івана Вихристюка, Наталії Басій, Анатолія Ганчуріна та Олега Крамара з «3 балів» опустилися до «2 балів».

В ході моніторингу також була актуалізована мапа приймалень депутатів Білгород-Дністровської міської ради. 

ЗВІТ

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 14 місцевих рад з 8 областей України. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізовується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). В місті Білгород-Дністровський за реалізацію ініціативи відповідає Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України».