українською in english

В Одесі розкажуть, як народні депутати Одещини взаємодіють з виборцями

22 травня, 18:31

26 травня в Одесі відбудеться пресконференція за результатами проєкту, спрямованого на розбудову інформованої взаємодії між жителями та 14 народними депутатами Одещини.

Під час заходу розкажуть:

  • як народні депутати Одещини та жителі взаємодіють щодо проблем своїх виборчих округів;
  • як народні депутати адаптували свою комунікацію з жителями в умовах карантину та на які нові підходи слід звернути увагу в майбутньому.

Спікери:

  • Анатолій Бойко, голова Одеської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України»
  • Анастасія Матвієнко, менеджерка проєктів Одеської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України»

Час: вівторок, 26 травня, 12:00

Місце: пресцентр «Контекст-Причорномор’є»

Увага! Презентація транслюватиметься онлайн на сторінці Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України».

Шановні журналісти! Задля спільної безпеки ми просимо представників онлайн та друкованих ЗМІ переглядати нашу трансляцію онлайн та ставити питання у коментарях.

Після пресконференції ми проведемо брифінг для телеканалів на вулиці, біля входу до приймальні ОДА, аби уникнути скупчення людей.

Початок брифінгу - 13:00.

Просимо поставитися до цього прохання з розумінням.

Проєкт «Інформована взаємодія жителів та народних депутатів Одеської області – запорука демократичного представництва» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» в межах Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.