українською in english

В Одесі відбудеться форум «Медіаграмотність: регіональний вимір»

26 липня, 09:06

Одеська обласна організація "Комітету виборців України" спільно з медіа-холдингом ІзбірКом розпочала регіональну комплексну кампанію з підвищення рівня медіаосвіти, критичного мислення та свідомого сприйняття медіаматеріалів для жителів Одеського регіону.

Головним напрямком першого етапу діяльності стало проведення понад 50 тренінгів з медіаграмотності в районах і новостворених об'єднаних громадах області. Цільовими аудиторіями були обрані школярі, студенти, вчителі, бібліотекарі, місцеві журналісти.

Основними темами тренінгів стали медіаграмотність як життєво необхідний навик в сучасному соціально-політичному і культурному контексті України; медіаосвіта і громадянське суспільство; інструменти медіаграмотності за часів інформаційних війн; медіаосвіта і медіаграмотність в навчальних закладах; медіа та інформаційна грамотність в сучасній бібліотеці тощо.

В Одесі 27 липня відбудеться форум з медіаграмотності, до участі в роботі якого запрошено експертів, освітян, бібліотекарів, журналістів та громадських активістів.

Форум відбудеться в приміщенні Терміналу 42 (вул. Рішельєвська, 33, 4 поверх).

Початок о 10:00, підхід до преси заплановано на 12:30.

Реєстрація за формою

Реалізація цього проекту стала можливою завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «У-Медіа», що виконується міжнародною організацією Інтерньюз. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Одеської обласної організації ВГО "Комітет виборців України" та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
21% (11)
Нi
64% (34)
Я просто хочу побачити результат опитування
15% (8)
партнери