українською in english

В Одесі відбудеться XV Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

3 грудня, 23:09

6 грудня 2018 року (четвер), з 11:00 до 12:00, в Громадському просторі 4City за адресою м. Одеса, вул. Канатна 27/1, відбудеться прес-конференція на тему «Проведення в Одеській області XV Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA».

Під час прес-конференції відбудеться презентація заходів XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який проходитиме  в Одеській області в період 10 - 20 грудня 2018 року. Протягом цих днів глядачі м. Одеси і Одеської області зможуть безкоштовно переглянути кращі українські і зарубіжні документальні фільми про права людини, а також прийняти участь в дискусіях на теми «Бібліотека і місто» та «Безпека в громаді» у рамках фестивалю.

Програма заходів фестивалю, а також більш детальна інформація про показ фільмів буде представлена на прес-конференції.

В прес-конференції візьмуть участь голова Одеської обласної організації ВГО “Комітет виборців України” Анатолій Бойко, юрист Одеської обласної організації ВГО “Комітет виборців України” Наталія Рибалка, менеджер Громадської організації «Urban Inst.» Нана Цуцкірідзе, представники Громадського простору 4City.

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
25% (20)
Нi
61% (48)
Я просто хочу побачити результат опитування
14% (11)
партнери