українською in english

В Татарбунарському районі продовжуються спільні виїзди з надання безоплатних правових консультацій

22 листопада, 13:33

В листопаді 2017 року Татарбунарський офіс Мережі правового розвитку продовжив ефективну практику спільних виїзних прийомів громадян, до яких долучилися фахівці Татарбунарського бюро правової допомоги, пенсійного фонду, управління соціального захисту та приватний нотаріус.

Протягом неповного місяця було проведено 5 таких спільних виїздів в Білоліській сільській раді, районному пенсійному фонді, управлінні соціального захисту населення та бібліотеці. Безоплатні правові консультації отримали більше 35 жителів міста Татарбунари та сільських населених пунктів району.

Найбільше безоплатних правових послуг на виїзді було організовано в Татарбунарському представництві Пенсійного фонду, де правники побували два рази. Безоплатні правові консультації надавали керівник Татарбунарського Офісу Мережі правового розвитку Леонід Семененко, керівник Бюро правової допомоги Катерина Стратюк та фахівець бюро Тетяна Райлян. Активну участь у консультуванні населення приймала участь керівниця представництва Пенсійного фонду Світлана Гречко.

Так, під час проведення виїзду 07 листопада, за допомогою звернувся мешканець міста Татарбунари Євген з питання незрозумілого зменшення суми при виплаті пенсії. Мешканка села Струмок Ольга цікавилася питанням реєстрації місця проживання її новонародженої дитини. Спеціалісти запропонували їй звернутися до виконавчого комітету сільської ради та подати відповідні документи для вирішення питання реєстрації її дитини. Під час проведення виїзду 14 листопада, зокрема, звернулася мешканка села Борисівка Татарбунарського району щодо отримання субсидій на електроенергію. Мешканця міста Татарбунари Павла цікавило питання порядку реєстрації права власності на житловий будинок, отриманий у спадок за законом. Заявники були поінформовані про порядок отримання субсидій та перелік документів, які необхідно подати до управління соціального захисту районної державної адміністрації. Пану Павлу роз’яснено, що в ході оформлення документів у нотаріуса, ці питання будуть вирішені на його користь. До роз’яснення цього питання було долучено приватного нотаріуса Олександра Монастирліу, який надав відповіді пану Павлу в телефонному режимі.

16 листопада в управлінні соціального захисту населення до правників звернулася мешканка міста Татарбунари Марія, інвалід по зору, яка попросила надати їй роз’яснення про порядок надання субсидій на електроенергію. Жінку це питання турбує, оскільки її пенсія не покриває суми за використану електроенергію. Правники надали їй повну інформацію з цього питання та допомогли попасти на прийом до відповідного спеціаліста управління соціального захисту.

21 листопада 2017 року Татарбунарський офіс Мережі правового розвитку та Татарбунарське бюро правової допомоги провели спільну виїзну приймальню з надання безоплатних правових консультації у приміщенні виконавчого комітету Білоліської сільської ради. Окрім юристів Офісу Мережі правового розвитку, до надання правових консультацій були залучені спеціаліст Бюро правової допомоги Тетяна Райлян та секретар Білоліської сільської ради Антоніна Шевченко. Під час надання консультацій, у режимі он-лайн долучився також і приватний нотаріус Татарбунарського нотаріального округу Олександр Монастирліу. Клієнти звертались переважно з питань оформлення документів на нерухомість. Зокрема, мешканець села Білолісся Анатолій цікавився питанням отримання реєстраційних документів на право власності на житловий будинок та оформлення документів на право власності на земельну ділянку під будинком. Пані Валентину цікавило питання щодо порядку отримання реєстраційних документів на житловий будинок, який був побудований у 1987 році. Її тезку цікавили питання щодо порядку подання документів для реєстрації права власності на житловий будинок та присадибну ділянку, розташовану у селі. Пані Олеся, мешканка села Білолісся цікавилася питанням поновлення термінів прийняття спадщини за законом. Також іншим клієнтам була надана інформація про порядок оформлення реєстраційних документів на право власності на об’єкти нерухомості, розташовані у сільській місцевості, надані координати Татарбунарського ЦНАПу, бюро технічної інвентаризації та землевпорядних організацій.

Татарбунарський офіс Мережі правового розвитку Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» здійснює свою діяльність за підтримки МФ «Відродження» та співпрацює з Татарбунарською районною та міською радою, Татарбунарською районною державною адміністрацією.

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
18% (8)
Нi
64% (29)
Я просто хочу побачити результат опитування
18% (8)
партнери