українською in english

Видання ІзбірКом завершило розробку стратегічного плану розвитку на найближчі три роки

30 липня, 16:08

Редакція ІзбірКому провела дві сесії зі створення стратегічного плану розвитку видання на 2017-2019 роки. Такий захід відбувся вперше серед регіональних ЗМІ України.

Зараз розробка плану розвитку знаходиться на завершальній стадії, після чого він буде опублікований для ознайомлення читачів.

Відзначимо, що ІзбірКом - незалежний медіа-ресурс, створений в 2009 році Одеською обласною організацією Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України», і, з одного боку, є інструментом для взаємодії між органами влади та громадянським суспільством, а з іншого боку - інструментом впливу на громадську думку для позитивних змін.

Ресурс об'єднує суспільно-політичну газету «ІзбірКом», сайт izbirkom.org.ua, портал dep.od.ua, а також соціальні медіа.

Стратегічна місія ІзбірКому - бути ініціатором позитивних змін в Україні, формуючи громадську думку для активізації і демократизації інститутів громадянського суспільства, утвердження та захисту прав людини. Ми прагнемо затверджувати професійні стандарти журналістики і дотримуємося їх у своїй діяльності.

Головними цінностями видання є відданість демократичним цінностям і правам людини, незалежність, об'єктивність, професіоналізм, доступність, команда однодумців, прагнення до змін і розвитку.

Девіз нашої візії: «Інформуючи - змінюємо суспільство!». Ми прагнемо до того, щоб Україна розвивалася як демократична держава з прозорою і ефективною владою і сильним громадянським суспільством.

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
15% (6)
Нi
68% (27)
Я просто хочу побачити результат опитування
18% (7)
партнери