українською in english

Видання Одеського КВУ першим серед регіональних ЗМІ України організувало стратегічне планування розвитку

13 червня, 12:48

Видання ІзбірКом 9-10 червня провело першу сесію по створенню стратегічного плану розвитку видання на 2017-2019 роки. Такий захід став першим серед регіональних ЗМІ України.

ІзбірКом є ​​незалежним суспільно-політичним виданням, яке було створене Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України». Оскільки видання є некомерційною структурою, актуальним є питання стратегічного розвитку. Зараз стартувала робота з розробки плану розвитку на 2017-2019 роки.

В рамках розробки стратегії проходять тренінги під керівництвом відомого бізнес-тренера, консультанта в області організаційного розвитку, фасилітатора і організаційного психолога Леоніда Богданова, який має великий досвід в роботі з громадськими організаціями та бізнесом у сфері організаційного розвитку. Також проводиться внутрішньоредакційна робота по розробці стратегії. В результаті видання розробить стратегію розвитку, яка отримає документальне оформлення і дасть можливість ІзбірКому розвиватися ще активніше і цілеспрямованіше.

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
13% (5)
Нi
71% (27)
Я просто хочу побачити результат опитування
16% (6)
партнери