українською in english

Відкритий тендер із закупівлі транспортних послуг (Одеська область)

31 серпня, 17:11

Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України» має потребу у закупівлі транспортних послуг в межах Одеської області в період 15 вересня 2023 року - 15 серпня 2024 року та оголошує відкритий тендер на закупівлю транспортних послуг.  

Тендерні документи повинні бути підписані уповноваженою особою подавача, засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 23:59, 10 вересня 2023 року у відсканованому форматі з поміткою «Відкритий тендер із закупівлі транспортних послуг в Одеській області» на електронну адресу odesakvu@gmail.com

Дата оголошення про тендер: 31 серпня 2023 року

Запити та уточнення щодо тендеру: до 16:00, 08 вересня 2023 року

Термін подання тендерних пропозицій: до 23:59, 10 вересня 2023 року 

Послуги, щодо яких проходить тендерна закупівля: здійснення пасажирських перевезень легковим транспортом в межах Одеської області.

Між Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» та підрядником буде підписано угоду про надання послуг, в якій буде детально викладено умови співпраці. 

Вимоги до підрядника - учасника тендеру:

 • реєстрація юридичною особою або фізичною особою-підприємцем 3 групи, без ПДВ;
 • наявність відповідних КВЕДів;
 • ліцензія на пасажирські перевезення;
 • досвід у сфері перевезень;
 • надання послуг якісно та своєчасно протягом строку дії договору;
 • вартість перевезень не може бути змінена без погодження із Замовником протягом терміну дії договору;
 • транспортні засоби повинні бути безпечними, справними та чистими;
 • маршрути перевезень повідомляються замовником безпосередньо перед перевезенням;
 • маршрути перевезень включатимуть сільські та віддалені населені пункти Одеської області, подача транспорту передбачена до м. Одеси, м. Татарбунари, м. Рені, смт Сарата.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 • відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 • відповідність та якість поданих документів умовам тендерного оголошення;
 • прийнятна вартість послуг;
 • досвід у сфері перевезень.

Учасник тендеру надає Одеській обласній організації ВГО «Комітет виборців України» наступні документи:

 • копія документу, що підтверджує державну реєстрацію та податковий статус;
 • копія ліцензії на пасажирські перевезення;
 • тендерна пропозиція, заповнена за зразком, який додається.

Тендерна пропозиція, а також вся кореспонденція та обмін документацією щодо цього тендеру мають здійснюватися українською мовою.

Тендерні документи повинні бути підписані уповноваженою особою подавача, засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 23:59, 10 вересня 2023 року у відсканованому форматі з поміткою «Відкритий тендер із закупівлі транспортних послуг в Одеській області» на електронну адресу odesakvu@gmail.com

Тендерна пропозиція має містити такі деталі та підтвердження:

 1. Пропозиція повинна бути оформлена згідно з Додатком А, вчасно надіслана в межах остаточної дати подання пропозиції та підписана уповноваженою особою та включати контактні деталі Подавача.
 2. Дотримання технічних специфікацій. Претендент має підтвердити, що всі позиції відповідають або перевищують вимоги даного запиту.
 3. Цінова пропозиція має бути чинною не менш, ніж 30 календарних днів, починаючи з дати кінцевого строку подання пропозицій.
 4. Ціни мають бути вказані в гривнях (UAH), без урахування ПДВ.
 5. Тендерна пропозиція повинна обовязково включати вартість подачі транспорту для м. Одеси, м.Татарбунари, м. Рені та смт Сарата; вартість перевезення за 1 км; вартість простою транспорту (за 1годину).
 6. Вся заявлена вартість по вказаним позиціям повинна включати в себе весь комплекс послуг (водій, паливо-мастильні матеріали, податки та збори за користування шляхами, стоянки тощо).
 7. Покупець залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, а також анулювати, в цілому або частково, або призупиняти процес та відхиляти всі пропозиції в будь-який час до моменту здійснення замовлення на покупку. При цьому Покупець не несе жодної відповідальності перед задіяним(и) Подавачем або Подавачами або жодного обов’язку щодо інформування задіяного Подавача або Подавачів про причини таких дій.
 8. Будь-які зміни в проведення тендеру вносяться через Додатки. Копії змін будуть доступні для всіх зацікавлених Подавачів.
 9. До будь-якого замовлення на послуги, що буде зроблене в результаті цього Запиту, застосовуються Загальні умови Покупця для угод із закупок товарів та послуг.
 10. Покупець не буде надсилати повідомлення Подавачам, пропозиції яких не були успішними.

Всі запити та уточнення надсилаються у письмовій формі на електронну адресу odesakvu@gmail.com не пізніше 16:00, 08 вересня 2023 року. Просимо утримуватися від персональних візитів та телефонних дзвінків. Будь-яка інформація, що надається одному Подавачу стосовно цього Запиту, буде загально доступна всім Подавачам в формі Додатку до цього Запиту.