українською in english

Запрошуємо на тренінг для ГО «Як запобігти корупційним ризикам і зберегти довіру донорів?»

28 червня, 13:45

Тренінг є частиною програми посилення спроможності волонтерських та гуманітарних організацій на Півдні України, що реалізується PTF Europe та Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України».

До зголошення та участі у тренінгу запрошуються представники/ці гуманітарних та волонтерських організацій, які діють в Одесі та Одеській області, а також релокувались до Одеси з Миколаївської або Херсонської областей. 

Протягом дводенного тренінгу учасники/ці отримають знання та практичні навички щодо того, як визначити, попередити та нівелювати корупційні ризики під час надання гуманітарної допомоги або волонтерської діяльності, які антикорупційні стандарти існують у міжнародних донорів, які політики й процедури потрібно впровадити в організації, аби відповідати цим стандартам для збереження довіри й фінансування від наявних донорів та залучення фінансування від великих донорських організацій. 

Ключові теми тренінгу:

  • Міжнародні антикорупційні стандарти у гуманітарній та волонтерській діяльності
  • Ефективна антикорупційна система
  • Корупційні ризики: що це? Як і де їх шукати?
  • Оцінка корупційних ризиків. Управління та контроль корупційних ризиків.
  • Антикорупційний план дій. Системний підхід до розбудови системи комплаєнсу

Після тренінгу учасники/ці матимуть можливість отримати безоплатну менторську підтримку для підготовки індивідуальних ефективних планів запобігання корупційним ризикам та розбудови системи комплаєнсу для своїх організацій. 

Захід відбудеться 14-15 липня 2023 у місті Одесі. Участь у тренінгу безоплатна, харчування забезпечується.  

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 21:00 06 липня 2023. 

З додатковими питаннями, будь ласка, звертайтеся до Надії Бондаренко за телефоном 097 895 59 98 або електронною поштою odesakvu@cvu.od.ua

Захід буде проведено в рамках проєкту «Monitoring Humanitarian Assistance in Odesa/Ukraine», що виконується Одеською обласною організацією ВГО КВУ за підтримки The Partnership for Transparency Fund Europe (PTF Europe) та Уряду Чеської Республіки.