українською in english

Звіт про роботу Одеського “Комітету виборців” визнано найкращим в Україні

6 грудня, 12:57

Звіт Одеської обласної організації ВГО "Комітет виборців України" визнано отримав перше місце у VI Національному конкурсі публічних звітів про діяльність організацій громадянського суспільства в рамках Форуму розвитку громадянського суспільства в номінації «Організації, які працюють більше 10 років».

“Для мене це дуже важливо і приємно, тому що ця нагорода - це неймовірне визнання величезної і важливої ​​роботи, яку кожен день робить чудова команда нашої організації. Це - визнання самої команди і тому - особливо цінно”, - зазначив голова облКВУ Анатолій Бойко, який також подякував партнерам и донорським організаціям.

Зазначимо, що Форум розвитку громадянського суспільства – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері розвитку благодійних та громадських організацій. Учасниками Форуму є представники українських неприбуткових організацій, органів державної та місцевої влади, бізнес-компаній та донорських організацій – усі, кого цікавить тема, як неурядовому сектору України стати сильнішим, професійнішим та впливовішим.

Національний конкурс публічних звітів про діяльність організацій громадянського суспільства організований «Творчим центром ТЦК». Мета конкурсу – заохочувати належний рівень прозорості та відкритості, організаційної культури організацій громадянського суспільства та сприяти підвищенню рівня довіри суспільства до їх діяльності.

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
25% (25)
Нi
56% (57)
Я просто хочу побачити результат опитування
20% (20)
партнери