українською in english

В Одесі презентували результати «Атестації» депутатів міської та обласної рад

16 лютого, 21:59

Одеська обласна організація КВУ в ході круглого столу презентувала результати оцінки діяльності депутатів Одеської обласної та міської рад протягом першого року повноважень.

За оцінкою КВУ в Одеській міській раді тільки 2 депутати удостоїлися максимальної оцінки «5 балів» - Анна Позднякова та Вадим Терещук. Ще 14 депутатів отримали позитивні «4 бали». Депутатів Одеської міської ради, які отримали негативні оцінки, виявилося більше, діяльність 22 оцінена негативними «2 балами» і ще шістьох - «1 балом». 20 депутатів отримали посередні «3 бали».

Експерти в оцінці депутатів Одеської міської ради виявилися більш вимогливими. Тільки Ганна Позднякова була оцінена «5 балами», чотири депутати отримали від експертів «4 бали». Всього в «1 бал» експерти оцінили діяльність 16 депутатів, в «2 бали» - ще вісьмох депутатів. Більшість депутатів ради від експертів отримали оцінку в «3 бали».

Депутати Одеської обласної ради, по оцінці КВУ, гірше впоралися з реалізацією своїх повноважень, ніж депутати Одеської міської ради. Оцінку «5 балів» ніхто не отримав, тільки чотири депутати отримали оцінку «4 бали»: Олександр Барський, Андрій Івашов, Анатолій Урбанський і Юрій Дімчогло. Більше половини отримали негативні оцінки: 47 депутатів отримали оцінки «2 бали» і ще 4 депутата отримали оцінки «1 бал». Діяльність 29 депутатів обласної ради оцінена в «3 бали».

Презентація

Комплексна персональна оцінка діяльності депутатів Одеської обласної ради VII скликання (Повний звіт)

Комплексна персональна оцінка діяльності депутатів Одеської міської ради VII скликання (Повний звіт)

Детальніше про громадську кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» та про результати оцінювання можна дізнатися:

На сторінці проекту;
У розділі «Атестація місцевих депутатів» на інформаційному ресурсі «ІзбірКом»;
У Facebook на сторінці: «Місцеві депутати. Атестація».

ФОТО ПРЕЗЕНТАЦІЇ

Довідкова інформація про оцінювання: персональне оцінювання кожного депутата Одеської міської та обласної рад здійснювалися за заздалегідь заданим набором критеріїв, на основі яких представляється можливим дати максимально повну і в той же час об'єктивну оцінку діяльності депутатів. В оцінку були включені критерії презентації інформації про депутатів на офіційних сайтах рад, інформування про місце і час проведення прийому, а також регулярне проведення прийому виборців, взаємодія з виборцями в соціальних мережах. Доброчесність депутатів оцінювалася за критеріями дисципліни відвідування пленарних засідань і засідань постійних комісій, добровільного розкриття інформації про доходи, голосування при розгляді спірних проектів рішень і поведінки під час виникнення конфлікту інтересів. Нарешті, в рамках реалізації депутатами принципу підзвітності оцінювалося проведення звітної кампанії на відкритих зустрічах з виборцями, публікація звітів, а також відповідність змісту звітів вимогам Закону «Про статус депутатів місцевих рад».

Експертам було запропоновано оцінити кожного депутата Одеської міської ради за шкалою від 1 до 5 балів, де 5 - максимальна оцінка. Найбільш «популярна» серед експертів оцінка кожному депутату видається, як оцінка експертами депутату.

ОПИТУВАННЯ
Чи прозоро, на вашу думку, вiдбулися останнi мiсцевi вибори?
Так
22% (16)
Нi
64% (47)
Я просто хочу побачити результат опитування
14% (10)
партнери